Ayna

Ayna mimaride çokça kullanılan ama aynı zamanda aydınlatıcı özelliği ile mekanı aydınlatan, büyütüp genişleterek, yükselterek, derinleştirerek zenginleştiren bir malzemedir. Optik yanılgılar kullanılarak gerçekleştirilen ayna uygulamasının teknik başarısı, ulaşılmak istenen dekoratif amaçların kalıcılığını sağlaması ve bütünlemesi açısından çok önemlidir.

Flotal ayna, dünyanın en kaliteli camı olan Float camdan üretilir. Trakya Cam tesislerinde üretilen float cam, Cam İşleme Sanayi A.Ş. tesislerinde dünyanın en ileri teknolojisi kullanılarak flotal aynaya dönüştürülür.


Üretim bandına giren float camlar tam otomatik üretim sonucu yıkama, parlatma, gümüş kaplama, bakır kaplama, iki kat perde sistemleri ile boyama ve kurutma aşamalarından geçerek flotal ayna haline gelir.

Mekanlara yepyeni boyutlar ve zenginlikler kazandıran flotal ayna, arkasına emniyet kaplaması uygulanarak daha önce uygulanılmayan birçok yerde güvenle kullanılır hale gelmiştir. İnsan trafiğinin yoğun olduğu, taşıma ve çarpmaların olabileceği tüm iç mekanlar, çocuk yuvaları, okullar, hastaneler, lokantalar, bar ve diskotekler, spor salonları, bale stüdyoları, güzellik salonları, süpermarketler, giyim mağazaları, tiyatro ve sinema gibi yerlerde emniyetle kullanılmaktadır. Flotal aynanın arka yüzüne emniyet filmi kaplanmasıyla elde edilen Flotal Emniyet Aynası herhangi bir sebeple kırılsa dahi kırılmaz, dökülmez.

HABERLER

Client 1 Client 1 Client 1 Client 1 Client 1

Copyright © 2016 SALT CAM SAN. TİC. LTD. ŞTİ. | Her hakkı saklıdır.