Dorma Cam Kapı Aksesuarları

Dorma Camkapı Aksesuarı

Yapıların cephelerinden, mağaza vitrinlerine,iç mekanlardaki cam uygulamalarından,ıslak hacimlere kadar,yaşam mekanlarının tasarlanmasında camın kullanımı,modern mimarlığın önemli parçalarından biridir. Etkileyici teknik özellikleri, mükemmel estetiği ile DORMA Cam Aksesuarları, tasarımcıların ve mimarların her türlü isteğine cevap vermektedir ve yeni ilham kaynaklarının oluşmasını da sağlamaktadır. Her alandaki uzmanlarımız, iç ve dış mekanlardaki cam yapı uygulamalarında, birinci sınıf fonksiyonelliği ve tam memnuniyet sağlamayı garanti eder.

DORMA-Glass, mimarlıkta cam uygulamalarındaki çeşitliklerinin ihtiyaçlarını karşılamak için, ödül kazanmış aksesuarlarını geniş bir yelpazede sunar. Tasarım ve estetik kalitesi, işçilik, yaratıcılık seviyesi,fonksiyonellik ve güvenlik gibi kriterlere dayanan ve bağımsız kurallar tarafından verilen bu ödüller,DORMA-Glass’ta devam eden ürün rafltırma ve gelifltirmelerin önemini vurgulamakta ve onaylamaktadır.

Cam gibi sofistike malzemelerle birlikte kullanılan fonksiyonel aksesuarların tasarımı camla uyumlu olmalı ve camın şeffaflığına vurgu yapmalıdır. Estetik olarak şık, sağlam ve kullanışlı DORMA cam aksesuarları,cam mimarisiyle mükemmel bir şekilde bir araya gelir ve maksimum şeffaflık sağlar. DORMA, mükemmelliği ve içeriği hiçbir ürünle karşılaştırılamayacak bir ürün serisine sahip olmaktan gurur duymaktadır.

- ARCOS

- Cam Uygulamaları

- Cam Sürme Kapılar ve Bölmeler

- İç Mekan Cam Kapı Kilit ve Menteşeleri

- HSW Camlı Kayar Duvarlar

- MANET Cam Bağlantı Elemanları

- Yüksek Emniyetli Cam Cephe Sistemleri

- Duş ve Banyo Sistemleri

HABERLER

Client 1 Client 1 Client 1 Client 1 Client 1

Copyright © 2016 SALT CAM SAN. TİC. LTD. ŞTİ. | Her hakkı saklıdır.