Lojistik Destek

Salt Şirketler Grubu`nda hizmet satışın bitmesi ile sona ermez. Cam tasarımcıları ve uygulamacıları, toplam onlarca araçlık Salt Lojistik filosunun imkanlarından yararlanır ve bu şekilde, müşterilerine verdikleri hizmetin en kalitelisini en hızlı sunabilmek adına bir avantaj kazanırlar.

Salt Şirketler Grubuna bağlı Salt Cam, Salt Temper Glass, Adana Cam, Çukurova Cam ve Mersin Cam İşleme, Şişe Cam fabrikalarının sadece dağıtıcı ve/veya üretici bayisi değildirler. Salt Şirketler Grubu firmaları; hem cam sektöründe faaliyet gösteren tasarımcı ve uygulamacı müşterileri ile Şişecam arasında bilgi ve enformasyon akışını sağlar, hem de bu tasarımcı ve uygulamacılara, ürünün yerine montajına kadar hizmetini sürdürür.

Bu amaçla tesis edilmiş olan Salt Lojistik Hizmetler filosu,Cam sektöründe yapılan işlere göre özelleştirilmiş 45 adet Tır ve Kamyondan oluşmaktadır. Ayrıca, Salt Cam Lojstik hizmetleri kapsamında talebe bağlı olarak uygulamacılar için zor olabilecek camlar için vinçli araçlarımızla montaj desteği verilmektedir.

HABERLER

Client 1 Client 1 Client 1 Client 1 Client 1

Copyright © 2016 SALT CAM SAN. TİC. LTD. ŞTİ. | Her hakkı saklıdır.